Криворізькі "Чудернацькі перегони" зібрали понад 150 маленьких учасників

 

Криворізькі "Чудернацькі перегони" зібрали понад 150 маленьких учасників

газета "Червоний гірник" 6.06.2013 №43 (21368)2 червня у Кривому Розі в парку «Ювілейний» відбулися велозмагання для найменших велосипедистів «Чудернацькі перегони». Силами волонтерів-організаторів громадської організації «Велокривбас» дитячі велоперегони пройшли в нашому місті вже вдруге.

 
Перші такі змагання відбулися минулого року теж у червні. Тоді за медалі у  вікових категоріях від 2 до 15 років змагалися 62 учасники.  Нині ж 
перегони зібрали понад 150 маленьких та юних велосипедистів.

Цього року було вирішено збільшити кількість категорій на 10  (минулого року їх було 8), але трохи обмежити вік учасників. На «Чудернацьких перегонах – 2013» змагалися  з вітерцем  діти від 2 до 12 років. Це зробило умови катання більш зручними. Найменша дистанція – «мале коло» в 230 метрів. Найбільша – три «юніорські» кола, кожне з яких складає 650 метрів.

– Ми намагалися створити найкомфортніші умови для наших маленьких чемпіонів, – говорить організатор змагань, член громадської організації «Велокривбас» Вадим Дзюнзя, який уже вдруге є куратором перегонів. – Для малечі це – гарний настрій, позитивні емоції, нові враження. Для батьків ця подія матиме теж чимале значення – допоможе виховати активних, здорових, амбітних криворіжців, які і в майбутньому будуть вести здоровий спосіб життя. Крім того, цей спортивний захід має  екологічну мету – прибирання парку, збір відпрацьованих батарейок тощо.

Ніхто з учасників не залишився без призів.  А головне  – всі отримали заряд бадьорості та здорового азарту.

Наступний такий захід заплановано провести 28 вересня в парку відпочинку імені Газети «Правда».

Газета "Червоний гірник" 6.06.2013 №43 (21368)Создан 11 июн 2013